Акції та новини

Послуги

Товари

Пошук

П'ятниця, 19 червня 2015 11:39

РАЕС просить не втягувати себе в передвиборчі спекуляції

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Напередодні виборів до місцевих органів самоврядування в засобах масової інформації з'являються матеріали про Рівненську АЕС спекулятивної спрямованості. У них піднімаються питання неправомірного продовження термінів експлуатації енергоблоків №№ 1, 2, неефективного використання коштів. Особливо цинічним і безвідповідальним це має вигляд в період підготовки до несення навантаження осінньо-зимового максимуму, коли основний тягар щодо забезпечення України електроенергією знову ляже на атомну енергетику. Сьогодні, в період меншої затребуваності електроенергії, РАЕС проводить ремонти на енергоблоках, реалізовує ряд заходів, спрямованих на підвищення безпеки, будує сучасний комплекс для переробки твердих радіоактивних відходів, модернізує відкритий розподільчий пристрій для можливості видачі повної потужності РАЕС через нову ЛЕП 750 кВ «РАЕС - підстанція «Київська». Вся ця інформація широко відома громадськості та ЗМІ.

Так, за 5 місяців поточного року виконано два капітальних ремонти - на енергоблоках №1 і №2 РАЕС, обидва зі скороченням термінів в сумі на 14 діб. З випередженням графіка проводиться планово-попереджувальний ремонт енергоблоку №3. Показники порушень і відхилень мають мінімальні значення за останні 5 років. Восьмитисячний колектив Рівненської АЕС своєю злагодженою високопрофесійною роботою демонструє повне розуміння своїх завдань.

Рівненські атомники проявляють свою активну громадянську позицію у допомозі АТО, ще від початку війни на сході спрямовано понад 1,5 мільйона гривень.

З метою неприпустимості дестабілізації ситуації в трудовому колективі Рівненської АЕС та створення перешкод для стабільної роботи АЕС, просимо громадян не сприймати серйозно політичні інсинуації відомих усім дешевих «активістів». АЕС ніколи не будуть розмінною монетою для прийняття комусь потрібних політичних рішень. А дестабілізація політичної ситуації в місті-супутнику атомної електростанції, підвищення соціальної напруженості в регіоні можуть стати перешкодою для успішного виконання колективом Рівненської атомної електростанції свого першочергового завдання - безпечного виробництва електричної та теплової енергії.

Звертаємося до учасників виборчих змагань з проханням не вирішувати особисті проблеми передвиборчого піару за рахунок атомної енергетики, а до виборців - оцінювати своїх кандидатів за їхніми справами, а не за словами і закликами.

Управління інформації та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС

Додати коментар

Правила


Захисний код
Оновити

Пошук компаній

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

youtube vkontakte odnoklassniki facebook
Усi права захищено. При використаннi матерiалiв, гіперпосилання на www.4bloka.com обов'язкове.
ВГОРУ